aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia podało w poniedziałek rano, że liczba osób zarażonych w Polsce koronawirusem wzrosła do 4201 po tym, jak potwierdzono 99 kolejnych przypadków zakażenia. Zmarły cztery kolejne osoby.

koronawirus

Kolejne pięć osób zmarło na COVID-19. Potwierdzono też 207 nowych zakażeń koronawirusem, tym samym liczba zdiagnozowanych osób wzrosła do 3834 – poinformowało w niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia.

Diecezja Legnicka opublikowałą materiały duszpasterskie przydatne podczas tegorocznych, nietypowych obchodów świąt Wielkien Nocy.

koronawirusWczoraj (sobota, 4 kwietnia) potwierdzony został drugi przypadek koronawirusa u mieszkańca powiatu kamiennogórskiego.

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę po południu o 124 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce i o kolejnych sześciu zgonach. Zakażenie wykryto dotąd u 3627 osób, z których 79 zmarło.

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 268 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem i o kolejnych dziesięciu zgonach. Zakażenie wykryto dotąd u 4102 osób, z których 94 zmarły.

fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie

Strażacy z Chełmska Śląskiego będą jutro (niedziela, 5 kwietnia) rozdawać płyn do dezynfekcji oraz maseczki. Czekają od godziny 16 przy remizie.

Lubawka - zbiórka

Ruszyła lubawska zbiórka na walkę z Covid-19. Dary mają wspomóc regionalą służbę zdrowia.

Kamienna Góra - park

Zarządcy placów zabaw i parków w różny sposób informują mieszkańców o zakazie korzystania z takich miejsc.

REKLAMA