aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kamos Działając w imieniu Spółdzielni Mleczarskiej KaMos w Kamiennej Górze
zwracam się do Was z prośbą – apelem:
Wspierajcie naszą lokalną Spółdzielnię poprzez świadomy zakup wyrobów nabiałowych, produkowanych przez KaMos.

 

Uwierz, że Twój wybór ma znaczenie – dla Ciebie jako Konsumenta, dla 80-osobowej załogi KaMosu – a nade wszystko – ma wpływ na los 120 gospodarstw, dostarczających mleko do Spółdzielni.

Wszyscy przecież związani jesteśmy z tą ziemią i tym rejonem – tu się urodziliśmy, wychowaliśmy, żyjemy i tu pracujemy.

Niejeden z Was korzenie ma zapuszczone właśnie na wsi – a smak wiejskiego mleka wspominamy z nostalgią, jak i czas spędzony na wsi czy też wspomnienia kierujemy do bliskich nam osób – rolników, a więc tych, którym zawdzięczamy codzienny chleb.

Tak – Drodzy Konsumenci – wobec zagrożenia, wobec zachodzących na naszych oczach zmian – powróćmy do korzeni, powróćmy do wzajemnego wspierania się , powróćmy do lokalnego patriotyzmu – pamiętając o tym, że nasze wybory – to opowiadaniem się za istnieniem lub niebytem.

Jednocześnie pragnę Was, Konsumenci – z całą wewnętrzną mocą i wiarą zapewnić, że wyroby KaMosu są wyrobami naturalnymi, bez dodatków, ulepszaczy, konserwantów. Nie poszliśmy za duchem czasu, konserwując wyroby dla wydłużenia terminu ich przydatności, albowiem wciąż wierzymy, że walory zdrowotne – chociażby mleka spożywczego, poddawanego niskiej pasteryzacji – są lepsze, korzystniejsze dla organizmu, niż produkty o kilkumiesięcznych terminach przydatności.

Tak, to jest prawda – i dzielę się tym z Wami, naszymi Konsumentami, aby Wasze zakupy wynikały ze świadomości, a nie z mody, trendów.

KaMos na Was liczy i dziękuję

Jerzy Lelito
Prezes Zarządu

 

REKLAMA