aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Nowy Rynek Jelenia Góra

Centrum Handlowe Nowy Rynek zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Maja Sablewska.Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprasza na dwa dni pełne atrakcji dla całej rodziny. W sobotę, 25 czerwca, specjalnie dla Pań - modowy zawrót głowy i Strefa Kobiet, gdzie spotkać będzie można gościa specjalnego - Maję Sablewską, która będzie udzielała indywidualnych porad stylistycznych Klientom Galerii. Ponadto Panie odwiedzające w ten weekend Galerię Nowy Rynek otrzymają Poradnik Modowy wraz z rabatami na zakupy. Poradnik rozdawany będzie podczas spotkania z gwiazdą. W programie także pokazy stylizacji i porady kosmetyczne.

Kolejnego dnia, 26 czerwca, zapraszamy na pokaz mody kolekcji najemców przygotowany przez Stylistkę Galerii Nowy Rynek, podczas którego modelki będą prezentowały na sobie najnowsze modele dostępne w Galerii.

W sobotę i niedzielę zapraszamy najmłodszych gości do Strefy Animacji, w programie której jest: malowanie buziek, balonikowe zoo, bańki mydlane, wata cukrowa, a na patio przed galerią zamek dmuchany. Nie zabraknie także maskotki Galerii Nowy Rynek – Rynusia!

25 i 26 czerwca to również Strefa Rywalizacji dla lubiących sport – rowerowy wyścig po nagrody, w którym za zdobycie najlepszego czasu w wyścigu nagrodą jest nowoczesny rower górski.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na www.nowy-rynek.com

REKLAMA