aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

parkingi

Kierowcy pozostawiający samochody na parkingach strzeżonych liczą, że ich auta są dzięki temu bezpieczniejsze. Czasem okazuje się, że płacenie za strzeżony parking nie przynosi oczekiwanego rezultatu, gdyż dochodzi do zniszczenia bądź kradzieży pojazdu. Wybierając parking strzeżony, warto wybrać ten, który posiada polisę traders insurance.Bezpieczeństwo na parkingu

Parkingi strzeżone z reguły wyposażone są w monitoring, dzięki któremu można obserwować każde miejsce do parkowania. Zwykle ogradza je wysoki płot, a na wjeździe znajduje się brama ze szlabanem. Na teren parkingu wpuszcza kierowców ochroniarz, który dba o bezpieczeństwo samochodów w ciągu dnia i w nocy. Choć najczęściej jest to wystarczająca ochrona, zdarza się, że na teren parkingu wtargnie złodziej lub wandal. W takim przypadku kierowcy są narażeni na straty materialne, które powinien zrekompensować właściciel strzeżonego parkingu.

Nawet najlepiej zabezpieczony parking nie daje pewności, że samochodom nic się nie stanie. Zawsze zachodzi prawdopodobieństwo, że auta zostaną uszkodzone lub skradzione, przez co właściciel parkingu będzie zmuszony do wypłacenia odszkodowania poszkodowanym kierowcom. Kwota zadośćuczynienia może być bardzo wysoka, dlatego w jej uzyskaniu może pomóc traders insurance. Polisa traders insurance jest stworzona z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, których działalność jest związana w jakimkolwiek stopniu z samochodami. Zakres jej ochrony pozwala zabezpieczyć zarówno auta należące do firmy, jak i pojazdy, których właścicielami są klienci przedsiębiorstwa.

Odszkodowanie w parę dni

Zaletą traders insurance jest szybka wypłata odszkodowania. Jeśli przedsiębiorca zgłosi powstanie szkody, otrzyma odszkodowanie w ciągu kilku dni. Dzięki tak szybkiej wypłacie świadczenia może niemalże natychmiast wynagrodzić szkody swoim klientom, co z pewnością przełoży się na poprawę jego nadszarpniętej reputacji. Dodatkowo wypłacone z polisy pieniądze mogą sprawić, że właściciele zniszczonych lub skradzionych aut zrezygnują z dochodzenia swoich praw na drodze sądowej, co przełoży się na oszczędności ze strony właściciela parkingu. Ponadto traders insurance zagwarantuje ochronę przed szkodami wyrządzonymi przez pracowników parkingu. Przykładowo, właściciel parkingu otrzyma odszkodowanie z ubezpieczalni, gdy ochoniarz uszkodzi pojazd łopatą podczas odśnieżania (zarysuje karoserię, zbije reflektor itp.).


REKLAMA