aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Posiadanie strony internetowej jest obecnie niemalże koniecznością w każdej branży. Brak witryny utrudnia dotarcie do potencjalnych klientów i rozszerzenie działalności. Jeżeli chcesz stworzyć stronę internetową od podstaw lub odświeżyć posiadaną witrynę, poznaj 4 cechy dobrze zaprojektowanej strony www. Dzięki nim strony internetowe Warszawa spełniają swoją rolę znakomicie.

 
1. Responsywność
2. Zgodność z zasadami User Experience
3. Indywidualny projekt graficzny
4. Optymalizacja SEO
 
Strony internetowe Warszawa powinny być tworzone w oparciu o 4 zasady, dzięki którym witryna przyciąga więcej internautów i jest przez nich lepiej oceniana. Poznaj cechy dobrze zaprojektowanych stron www. Dzięki nim Twoja strona będzie chętniej odwiedzana i przyniesie wyższe zyski.
 
Responsywność
 
Większość użytkowników korzysta z Internetu nie tylko na komputerach, ale i na urządzeniach mobilnych. Strony internetowe Warszawa powinny być responsywne, by odpowiednio prezentować się na smartfonach i tabletach. Responywsność jest również lepiej oceniana przez Google, dlatego strony dopasowujące swój rozmiar do rozmiarów urządzenia, na których są wyświetlane, zajmują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.
 
Zgodność z zasadami User Experience
 
Użyteczność dla internautów jest niezwykle ważnym wyznacznikiem przy projektowaniu stron www. Strona powinna być przejrzysta, a poruszanie się po niej - intuicyjne. Agencja interaktywna Warszawa pomoże przygotować czytelny podział na podstrony, kategorie produktowe i inne ważne elementy witryny, skupiając się na poprawie doświadczeń użytkownika.
 
Indywidualny projekt graficzny
 
Możliwe jest stworzenie strony www na bazie szablonu, jednak jest to rozwiązanie mało efektywne. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, dobrze jest postawić na indywidualny projekt graficzny. Dzięki niemu witryna jest bardziej rozpoznawalna dla internautów, a także lepiej odpowiada na potrzeby firmy. Indywidualny projekt jest dopasowany do charakteru strony, branży, której dotyczy, jak również do potrzeb internautów.
 
Optymalizacja SEO
 
Strony internetowe Warszawa mają sporą konkurencję, dlatego powinny być dobrze zoptymalizowane i pozycjonowane, by generować ruch. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki jest niezbędna, gdyż dzięki niej witryna zajmuje wysoką pozycję w wynikach Google. Jest o ważne, gdyż niska pozycja jest równoznaczna z brakiem widoczności w Internecie. Większość internautów trafia na strony www, korzystając z wyszukiwarki, dlatego działania SEO są koniecznością w przypadku każdej witryny.

REKLAMA