Print
lh

Kody na konsolę pozwalają np. na zakup nowych gier w formie cyfrowej. Gdzie kupić doładowanie do Playstation i Xbox oraz jak z niego skorzystać?

Doładowanie Xbox, Playstation i inne
Współczesne sklepy spożywcze oferują o wiele więcej niż tylko podstawowe produkty żywnościowe. I nie chodzi tu np. o środki do czyszczenia, wykwintne przyprawy czy różnego rodzaju akcesoria, lecz nowoczesne usługi i dodatki, które pozwalają zaoszczędzić konsumentom czas oraz pieniądze. Możliwość wysłania lub odbioru paczki zwalnia z konieczności oczekiwania na kuriera w domu, doładowanie prądu zwiększa kontrolę nad wydatkami, a doładowanie paysafecard pozwala na dokonywanie transakcji w internecie bez konta w banku.
Bardzo ciekawą usługą jest także możliwość zasilenia środków w grach kupując doładowanie Xbox czy doładowanie PlayStation. Kody te umożliwiają zakupy na wybranej platformie, np. pozyskanie ulubionej gry w wersji cyfrowej. Rozwiązanie to stale zyskuje na popularności, gdyż pozwala na decyzję co do zakupu danego tytułu w domu – bez presji sprzedawcy czy stania w kolejkach. A do tego przecież gra na konsoli to świetna (a niekiedy i rozwijająca) rozrywka zarówno w pojedynkę, jak i w grupie znajomych.

Doładowanie Xbox, doładowanie PlayStation – jak je kupić i z nich korzystać?
Jak już wspomniano, aby kupić kod do gier na jedną z konsoli, nie musisz jechać do specjalnego punktu handlowego – wszystko załatwisz przy okazji najbliższych zakupów w osiedlowym sklepie oferującym takie rozwiązanie. Będąc zatem na codziennych zakupach, wystarczy po podejściu do kasy poprosić o doładowanie w określonej kwocie do danej konsoli oraz oczywiście zapłacić kartą lub gotówką. Sprzedawca wydrukuje paragon, na którym znajdą się niezbędne informacje dotyczące zasad i możliwości wykorzystania doładowania, a także samo doładowanie. Przyjmuje ono formę indywidualnie generowanego kodu, który trzeba zachować, aby móc skorzystać z doładowania Xbox lub PlayStation. Warto też dodać, że w sieciach sklepów spożywczych dostępne są doładowania np. do Google Play, PlayStation Store, Xbox Live Gold oraz App Store&iTunes.
Po powrocie do domu wystarczy wprowadzić kod na konsoli podczas dokonywania zakupów i cieszyć się wybraną grą czy aplikacji zakupioną dzięki doładowaniu. Kody do gier, jak np. doładowanie Xbox, to świetny pomysł na prezent. Często bowiem trudno wybrać konkretny tytuł, a przecież każdemu zależy, aby podarek był źródłem radości i dobrej zabawy. Doładowanie do gier na konsolę pozwala na samodzielne wybranie prezentu przez zainteresowanego. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która sporo czasu spędza grając, kody do gier będą doskonałym rozwiązaniem. A przecież możesz je kupić przy okazji najbliższych zakupów w pobliskim sklepie spożywczym.