Print
fot. lh

Wrocław z samej zasady jest bardzo pięknym miastem. Ponadto również jest to miasto dające wiele możliwości zażycia rozrywki, wiele szans na rozwój zawodowy. Miasto rozwojowe, nowoczesne, otwarte na różnego rodzaju inicjatywy, ale również i posiadające swój wyjątkowy urok, klimat. Jednakże nie da się ukryć, że praca i mieszkanie w tym mieście nie odpowiadają każdemu. Tym samym wiele osób szuka własnego domu pod Wrocławiem. Lokalizacji w tym względzie jest bardzo wiele.


Spośród bardzo szerokiej w tym względzie propozycji, warto jest szczególną uwagę zwrócić na miejscowość Chrząstawa Wielka. To właśnie tutaj zlokalizowano bardzo wyjątkową i urokliwą inwestycję mieszkaniową. Mowa jest o domkach jednorodzinnych położonych w bardzo korzystnej lokalizacji. Owa inwestycja nosi nazwę Przystań pod lasem. 
Lokalizacja bardzo wyjątkowa
Lokalizacja, jaką posiadają te domy pod Wrocławiem, jest ze wszech miar atrakcyjna. Każdy z owych domów jest położony na odrębnej działce o dosyć sporych rozmiarach. Dochodzić może ona średnio do wartości 750 metrów kwadratowych. Tym samym mimo tego, że dom pod Wrocławiem to wiele różnych propozycji, to jednak ta jest bardzo szczególna. Rozległość działki to niewątpliwy atut, ale nie jedyny. Poza tym nie można nie wskazać na wszechobecną ciszę, na otoczenie natury Tuż obok znajdują się połacie lasów mieszanych z wieloma ścieżkami nadającymi się do długich spacerów oraz przejażdżek rowerowych. To obszar chroniony włączony w program Natura 2000. Dzięki temu las ten gwarantuje, że na tym terenie nie powstanie żadna inna inwestycja. Zdecydowanie bardziej atrakcyjnym argumentem jednakże jest fakt, iż każdy dom jest położony równocześnie nad wodą. To powoduje, że każdy z właścicieli ma swój własny prywatny dostęp do piaszczystej plaży, do własnego kawałka piasku.
Otoczenie domu to również bliskość stadniny koni, a to kolejna z ciekawych możliwości odnoszących się do możliwości spędzania swojego wolnego czasu. Odległość od Wrocławia to około 20 km, ale połączenie drogowe jest bardzo proste, a dodatkowo również pomiędzy Jelczem- Laskowicami oraz Wrocławiem kursuje szybka kolej, a Chrząstawa Wielka znajduje się na trasie owej kolejki. Tym samym dotarcie do Wrocławia nie stanowi większego problemu. Istnieje bardzo wiele pozytywnych aspektów, aby móc docenić owe domy jednorodzinne. Wrocław jest bardzo blisko, a więc nie trzeba rezygnować z wszelkich dogodności, jakie daje wielkie miasto.
Dom nowoczesny
Nie można nie wskazać na walory naturalne, jakie posiadają owe domy. Wrocław tego nie jest w stanie zaproponować. Jednakże te domy to nie tylko walory naturalne. Zostały one bowiem zbudowane z wykorzystaniem bardzo nowoczesnych technologii oraz bardzo dobrej jakości materiałów. Każdy element domu został bardzo gruntownie zaplanowany, a tym samym można z całym przekonaniem powiedzieć, że zarówno konstrukcja ścian, fundamentów jak i dachu spełnia wszelkie wymagania potencjalnych odbiorców. Domy są przestrzenne, dają bardzo duże możliwości w zakresie ich aranżacji. Każdy z klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z proponowanych domów, ma możliwość skorzystania z jednego z proponowanych pakietów. Mowa jest o:
- pakiecie standardowym,
- pakiecie komfort,
- pakiecie komfort plus,
- pakiecie premium,
Owe pakiety to różnego rodzaju wyposażenie oraz pewne elementy dodatkowe. 
Do zalet tej inwestycji bez wątpienia również można zaliczyć takie elementy jak system wykorzystywania wody deszczowej, montaż pompy ciepła, zastosowanie ogrzewania podłogowego, bezzłączkowy system instalacyjny czy też nowoczesny system rekuperacji. Te rozwiązania powodują, że ów dom można uznać za bardzo nowoczesny, ergonomiczny, energooszczędny oraz ekologiczny. Domy we Wrocławiu znajdują się w centrum wydarzeń, blisko miejsc pracy, ośrodków kultury, rozrywki, ale nie mają tego czegoś, co mają domy w Chrząstawie Wielkiej. Tym samym mając na uwadze bardzo dobre skomunikowanie z Wrocławiem, to miejsce należy uznać za bardzo atrakcyjne.
Część obiektów zostało już sprzedanych i posiada już swoich właścicieli. Jednakże w sprzedaży znajduje się jeszcze wiele tych małych rajów na ziemi Tym samym są to bardzo wyjątkowe domy. Wrocław i okolice to wspaniałe tereny rekreacyjne, przyrodnicze, a jednocześnie też świetne miejsce do tego, aby tam zamieszkać. Wiele prowadzonych inwestycji mieszkaniowych daje szansę na to, aby coraz większa liczba osób mogła zamieszkać w tym wyjątkowym terenie. Spośród wielu propozycji, ta położona w Chrząstawie Wielkiej jest wyjątkowo atrakcyjna.