aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. ZSS Kamienna Góra

Wrzesień dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze był miesiącem podróży po atrakcjach polsko – czeskiego pogranicza.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 27.09.2021 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

zus Prawie 2 tysiące Dolnoślązaków dostanie w październiku dodatkowe pieniądze z ZUS. W nadchodzącym miesiącu rozpocznie się wypłata emerytur wraz z wyrównaniem od czerwca tego roku. Nie trzeba składać żadnych wniosków gdyż ZUS z urzędu przeliczy przyznane w tym roku czerwcowe emerytury.

plakat

Stowarzyszenie Producentów Lokalnych Sudetów Środkowych zaprasza na kolejne spotkanie u producenta: zielone a-milu.pl Gospodarstwo Rolne Patrycja Jała !

Kolejka 6 - 26 września

Uniemyśl, dzień św Mateusza

W Uniemyślu obchodzony był kolejny dzień św. Mateusza. Tym razem o wydarzeniu informował dźwięk bębnów.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa - Zbigniew Nawrocki

Na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze można było obejrzeć kolekcję zdjęć wykonanych podczas pierwszego zjazdu Solidarności w 1981 roku.

Kamienna Góra, Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 00 polowych

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 100 polowych. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować powiat na zawodach strefowych.

Kolejka 7 - 25-26 września

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Trwa dobra passa trampkarzy MKS Chełmsko Śląskie. Wczoraj odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu.

fot. CBK Krzeszów

W najbliższy piątek (1 października) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbędzie się koncert zespołu Vocalis z Jeleniej Góry - W świecie operetki.

fot. policja Kamienna Góra

W dniu 24 września br. policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zauważyli na jednej z ulic miasta znanego im osobiście z wcześniejszych interwencji mieszkańca gminy Marciszów. Policjanci szybko się zorientowali, że 24-latek na widok radiowozu zawrócił i zaczął uciekać.

Pisarzowice - Leśna Skrzaty w akcji

Dzisiaj (sobota, 25 września) w Pisarzowicach odbyło się zakończenie projektu "Leśna Skrzaty w akcji". Zajęcia dla dzieci i seniorów organizowała Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna i Centrum Biblioteczno-Kulturalne.

Kamienna Góra - Danuta i Henryk Kubieńcowie

Dzisiaj (sobota, 25 września) pięćdziesięciolecie zawarcia małżeństwa obchodzą Danuta i Henryk Kubieńcowie. Przyznane przez prezydent Polski medale jubilatom wręczył burmistrz Kamiennej Góry.

Lubawka - turniej tenisa

Na kortach w Lubawce trwa Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Stanisława Wałendzisa. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par.

Aktualizacja 18:52

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2021

REKLAMA

ds21