aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Sanikom Lubawka - Andrzej Wojdyła

W dwóch dzisiejszych (środa, 26 lutego) sesjach (rada gminy Kamienna Góra i rada miasta Kamienna Góra) uczestniczyli przedstawiciele lubawskiej firmy Sanikom. Wystąpienia oparte były o prezentację "Gospodarowanie odpadami - dlaczego jest drogo?"

Kamienna Góra - sesja

W porządku obrad dzisiejszej (środa, 26 lutego) sesji rady miasta Kamienna Góra znalazł się projekt uchwały dotyczący realizacji koncepcji modernizacji kamiennogórskiego zalewu. Kolejny raz dokument wzbudził duże kontrowersje.

gmina Kamienna Góra - LZS

W dzisiejszej (środa, 26 lutego) sesji rady gminy Kamienna Góra uczestniczyli przedstawiciele powiatowego i gminnego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

Kamienna Góra - sesja

Dzisiaj (środa, 26 lutego) radni Kamiennej Góry rozważali wprowadzenie zmian do planu zagospodarowania przestrzennego dotyczącego m.in. obszaru byłej siedziby straży pożarnej przy ul. Słonecznej.

fot. archiwum

Dzisiaj (środa, 26 lutego) radni Kamiennej Góry zmienili wynagrodzenie burmistrza Janusza Chodasewicza.

fot. DIR

Dzisiaj (środa, 26 lutego) w Kamiennej Górze odbyło się szkolenie organizowane rzez Dolnośląską Izbę Rolnicza.

Wałbrzych - Stara Kopalnia

Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na wernisaż wystawy „Dekada Ognia”, który odbędzie się 28 lutego, o godzinie 17.00.

Uniemyśl

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia drogi w Uniemyślu. Prezentowana droga rozpoczyna się przy asfaltowej drodze powiatowej tuż przed Karczmą Sądową.

zusTylko do końca tygodnia mają czas emeryci i renciści na rozliczenie z ZUS-em swoich dodatkowych dochodów. Jeżeli w 2019 roku pieniądze z ZUS nie było jedynym dochodem – ostatni dzień lutego to ostatni dzwonek na poinformowanie o tym ZUS. Nie muszą sobie tym zawracać głowy osoby, które już osiągnęły powszechny wiek emerytalny, czyli 60 lat kobiety i 65 mężczyźni.

Lubawka - sesja rady - Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Podczas dzisiejszego (poniedziałek, 24 lutego) posiedzenia komisji rady miejskiej Lubawki o działalności Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze opowiadał jej prezes Tadeusz Rycharski.

Lubawka - park Watra

W nietypowym miejscu spotkali się dzisiaj (poniedziałek, 24 lutego) radni Lubawki. Przed wspólnym posiedzeniem komisji odwiedzili park Watra.

policja Kamienna Góra

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej Policji zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry podejrzanego o dokonanie kradzieży pieniędzy z drewnianej skrzynki znajdującej się w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze.

fot. KPN

Kamienie z rozmokłej skarpy osunęły się na szlak do Wodospadu Szklarki w Piechowicach, na odcinku od parkingu przy drodze krajowej nr 3 do schroniska. Kolejne kamienie mogą się osunąć w każdej chwili, więc po wizji, na miejscu zapadła decyzja o zamknięciu odcinka między parkingiem a wodospadem.

Lubawka - ogrodzenie - dworzec

Nocna wichura pogorszyła stan ogrodzenia wokół budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce. Część ogrodzenia leży na chodniku.

W dniach 17-23.02 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. W zawodach startowały wychowanki MUKN Pod Stróżą, obecnie trenujące w LZS Sokół Szczyrk (uczennice SMS Szczyrk) Aleksandra i Weronika Mikołajczyk.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA