aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 klucze

Znalazłem dzisiaj klucze. Zdjęcie w załączniku. Numer telefonu do kontaktu: 693 656 747.

Kolejka 12 - 24-25 października

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiaj w godzinach porannych dyżurny kamiennogórskiej komendy policji został powiadomiony, iż prawdopodobnie mazdę, która przemieszcza się po terenie Krzeszowa, prowadzi nietrzeźwa osoba.

Kamienna Góra protest

Ulicami Kamiennej Góry przeszłą dzisiaj (sobota, 24 października) manifestacja. Uczestnicy protestowali przeciwko rządom PiS. Punktem zapalnym był wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

fot. CBK Pisarzowice

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach informuje dzisiaj o kolejnych weekendowych zniszczeniach. Tym razem zniszczona została barierka na schodach do domu kultury.

Kamienna Góra ul. Staszica

Najprawdopodobniej pożar śmieci na klatce schodowej był źródłem zadymienia w jednym z budynków przy ul. Staszica w Kamiennej Górze.

Chełmsko Śląskie

Przedszkole działające w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim zakończyło gruntowny remont łazienek i sanitariatów dla dwóch grup przedszkolnych – Elfów i Smerfów. Obecne pomieszczenia lśnią nowością i współczesnym wzornictwem. Część materiałów budowlanych zostało pozyskanych od sponsorów i darczyńców.

zegary fot. sxc.hu

W nocy z soboty na niedzielę (24/25 października) zmieniamy czas z letniego na zimowy.

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali 22 - letniego mieszkańca gminy, który miał w połowie października dokonać kradzieży BMW. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci udowodnili mu ponadto kilka innych czynów. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 23 października) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kamiennogórskiej komendy zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie miasta 23 - latka, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Złotoryi do odbycia kary za liczne kradzieże.

zus Zostałeś skierowany na kwarantannę lub objęty jesteś izolacją domową? Teraz już nie musisz dostarczać decyzji sanepidu do ZUS lub pracodawcy. ZUS sam uzyska automatycznie te dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (system EWP), w którym zapisywane są informacje o obowiązku kwarantanny i izolacji.

fot. użyczone

Strażacy wezwani zostali dzisiaj (piątek, 23 października) do jednego z wielorodzinnych budynków przy Al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze.

Kolejka 14 - 24-25 października

Kolejka 12 - 24-25 października

Kolejka 12 - 24-25 października

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA