aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Znalazlem damskie okulary korekcyjne na drodze relacji Borówno - Kamienna Góra. Kontakt: 601 878 307

juniorzy Czarni Przedwojów : Pagaz Krzeszów

Dzisiaj (sobota, 20 października) w Przedwojowie zagrały dwie drużyny juniorów z terenu powiatu kamiennogórskiego. Czarni podejmowali Pagaz Krzeszów.

Lendog 4

W Chełmsku Śląskim i okolicach odbywa się dzisiaj (sobota, 20 października) czwarta edycja zawodów dogtrekkingowych Lendog. Bazą imprezy jest MDM Zadrna.

Dodatkiem do najnowszego wydania Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" jest "Sukces kadencji. Ranking najlepiej rozwijających się gmin i miast".

Chełmsko Śląskie - pasowanie przedszkolaków - Krasnale

W przedszkolu w Chełmsku Śląskim odbyła się dzisiaj (piątek, 19 października) miła uroczystość. Do grona przedszkolaków przyjęte zostały najmniejsze dzieci.

zusJuż od wtorku upoważniony przez lekarza asystent medyczny będzie mógł wystawiać zwolnienia lekarskie. Zanim to jednak nastąpi jego nazwisko musi znaleźć się w rejestrze usług medycznych (RAM) i zostać zaakceptowane przez ZUS. W praktyce oznacza to, że lekarz zostanie odciążony od obowiązków administracyjnych i będzie mógł więcej czasu poświęcić pacjentowi.

Ciechanowice - skoda superb

Dzisiaj (czwartek, 18 października) skoda superb uderzyła w drzewo w Ciechanowicach. Samochodem jechały trzy młode osoby.

Szczepanów - pożar

Dzisiaj (czwartek, 18 października) strażacy wezwani zostali do pożaru budynku w Szczepanowie (gmina Lubawka).

Lubawka - sesja

Dzisiejsza (czwartek, 18 października) sesja lubawskie rady była prawdopodobnie ostatnią w tej kadencji. Miało być miło i spokojnie, ale samorządowcy nie wytrzymali. Po wystąpieniach Artura Sarzyńskiego, Piotra Wiktorowskiego i Ewy Kocemby, przewodnicząca Wanda Zabiegło stwierdziła krótko – Czar prysł.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 18 października) w Lubawce odbyły się zawody strefy jeleniogórskiej w unihokeju. W ramach Igrzysk Dzieci rywalizowali chłopcy.

Pastewnik

Poważne zgłoszenie otrzymali dzisiaj (czwartek, 18 października) ratownicy z powiatu kamiennogórskiego. Sygnał do akcji przyszedł z wojewódzkiego stanowiska kierowania.

fot. ZSS Kamienna Góra

16 października 2018 roku osoby niepełnosprawne z powiatu kamiennogórskiego wraz z rodzicami i nauczycielami Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Wrocławia.

Znany jest termin przyszłorocznej, ósmej edycji biegu Zdobywca Góry Parkowej. W 2019 roku w Kamiennej Górze ma się odbyć również ultramaraton.

Kolejka 11 - 20-21 października

Kolejka 9 - 20-21 października

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.