aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20
KaMos - Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 21 września) w Spółdzielni Mleczarskiej "KaMos" w Kamiennej Górze odbyło się odsłonięcie tablicy upamiętniającej Dietricha Ditterlę, rolnika związanego przez dziesięciolecia z kamiennogórską spółdzielnią.

Kamienna Góra - ul. Staszica - wypadek

Dziesięciolatka ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Dziecko ucierpiało w zderzeniu z samochodem.

fot. ZSS Kamienna Góra

W dniach od 10 do 14 września 2018 r uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Kamiennej Góry reprezentowali województwo dolnośląskie na zgrupowaniu tanecznym organizowanym przez Stowarzyszenie „Artbale” realizowanym dzięki dofinansowaniu przez PFRON oraz ARTBALE Stowarzyszenie. Zajęcia odbywały się w Ośrodku Wypoczynkowym Popowo – Somianka.

Pisarzowice - zderzenie

Dwie osoby odniosły obrażenia po zderzeniu forda ka ze słupem energetycznym.

Opawa

W sobotę (15 września) w Opawie odbył się I Powiatowy Turniej Sołectw Opawa 2018. Uczestnicy, siedem drużyn, zmierzyli się w trzech konkursach: "Dzień pracy rolnika", "Niebanalne pierogi" oraz "Najdziwniejsze ciasto".

Kamienna Góra - Rowerowa Niedziela

Po raz drugi miłośnicy rowerów spotkali się w Kamiennej Górze podczas Rowerowej Niedzieli.

zusJeśli na swojej skrzynce mailowej znajdziesz informację z załączoną fakturą z ZUS - nie otwieraj załącznika. Informacja jest fałszywa a załączony plik zawiera zawirusowane oprogramowanie, które natychmiast instaluje się na komputerze.

Lew, Mrówka

Maskotki policji i sieci marketów kontynuują spotkania z młodzieżą.

Krzeszów - Lew, Mrówka

Komisarz Lew i Mrówka kontynuują spotkania z dziećmi w szkołach. Dzisiaj (czwartek, 13 września) maskotki były w Krzeszowie.

pożar

Z dużym pożarem łąk walczyli dzisiaj (środa, 12 września) strażacy z powiatu kamiennogórskiego.