aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Marciszów - sesja rady

Podczas dzisiejszej (piątek, 20 września) sesji radni gminy Marciszów zapoznani zostali z wykonaniem budżetu gminy w pierwszym półroczu 2019 roku.

Marciszów - sesja rady

Podczas dzisiejszej (piątek, 20 września) sesji radni Marciszowa zmienili wysokość wynagrodzenia wójta. Zmiana to wynik błędnego ustalenia tzw. wysługi lat podczas ustalania pensji przed rokiem.

Kamienna Góra - S3

Temat łącznika z węzła w Ptaszkowie w kierunku Wałbrzycha zdominował dzisiejsze (czwartek, 19 września) konsultacje dotyczące budowy drogi ekspresowej S3 z Kamiennej Góry do Lubawki.

Lubawka - pasowanie pierwszoklasistów

Dzisiaj (czwartek, 19 września) w szkole podstawowej w Lubawce odbyło się pasowanie i ślubowanie pierwszoklasistów.

Lubawka - S3 - konsultacje

Dzisiaj (środa, 18 września) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się konsultacje społeczne w sprawie budowy drogi ekspresowej S3 od Kamiennej Góry do granicy w Lubawce.

fot. policja

Kamiennogórskich policjantów spotkać można na terenie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Prowadząc stanowisko konsultacyjne uświadamiają seniorów o niebezpieczeństwach związanych z oszustwami.

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy "kryminalni" ustalili, że 23-letni mieszkaniec Kamiennej Góry może uprawiać konopie indyjskie. Uprawę znaleźli w altance na terenie ogrodów działkowych.

Lubawka - Dzień Sybiraka

Dzisiaj (wtorek, 17 września) w lubawskiej szkole zorganizowane zostały obchody Światowego Dnia Sybiraka. Święto obchodzone jest w rocznicę napaści Armii Czerwonej na Polskę w 1939 roku.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 16:00 17 września do 4:00 18 września.

Kamienna Góra - system WRP (Wspomaganie Ratownictwa Pacjenta)

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 16 września) spotkanie promujące system WRP (Wspomaganie Ratownictwa Pacjenta).