aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 kosciuszki

Sąd w Kamiennej Górze postanowił zastosować areszt tymczasowy dla kierowcy passata, który uciekając przed policją wpadł do rzeki.

IMWG-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:30 do 23:00 11 sierpnia.

fot. policja

04 sierpnia br. tuż przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, otrzymał zgłoszenie, że na terenie Pisarzowic kilku mężczyzn ukradło z jednej z posesji quad i zielonym fordem oddalili się w nieznanym kierunku. Kamiennogórscy policjanci w wyniku niezwłocznie podjętych czynności ustalili, że sprawcy mogli odjechać w kierunku Kowar. O zdarzeniu poinformowali tamtejszych policjantów, przekazując im wszystkie ważne informacje, jakie uzyskali na miejscu zdarzenia.

fot. policja

Policjanci na początku sierpnia br. tuż przed 01:00 w nocy otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Marciszowa awanturuje się pijany i agresywny mężczyzna.

straz Gmina Marciszów chce kupić lekki wóz strażacki. Samochód ma trawić do OSP Pastewnik. Dzisiaj gmina opublikowała ogłoszenie o zamówieniu takiego pojazdu.

IMGW-PIB wysał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 11:00 10 sierpnia do 0:00 11 sierpnia.

Chełmsko Śląskie - Skrawek

Galeria Skrawek w Chełmsku Śląskim zaprosiła dzisiaj (niedziela, 9 sierpnia) na warsztaty tworzenia dekoracji ze szkła z odzysku. Domek Tkaczy numer 19 zapełnił się twórcami naszyjników, zawieszek, breloczków.

Marciszów -  szlaban

Dzisiaj (niedziela, 9 sierpnia) po południu nieznany sprawca wyłamał szlaban na przejeździe kolejowym w Marciszowie na linii Jelenia Góra - Wrocław.

Kamienna Góra - passat

Kolejny kierowca zatrzymany w Kamiennej Górze miał pozytywny wynik badania narkotesterem.

Kamienna Góra - śmieci

W ostatnim okresie nastąpiło zluzowanie obostrzeń związanych z koronawirusem. Niestety powrócił znany problem - zalegające śmieci po piątkowych i sobotnich spotkaniach w parkach.

REKLAMA