aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja

Kamiennogórscy mundurowi zatrzymali w policyjnym areszcie mieszkańca gminy Kamienna Góra, który podejrzany jest o to, że zaraz po tym, jak zamieszkał w domu swojego niedoszłego teścia, zaczął się nad nim znęcać fizycznie i psychicznie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 36 – letniego mężczyznę, który odpowiadać będzie za to, że w czerwcu br. po tym, jak wprowadził się do domu swojej konkubiny, zaczął stosować przemoc fizyczną i psychiczną w stosunku do jej ojca. Wielokrotnie ubliżał mężczyźnie, popychał i szarpał go. Niestety kilkukrotnie również go pobił. Po tym jak ostatni raz doszło do rękoczynów, starszy pan opuścił swój dom. Funkcjonariusze policji zaraz po tym, jak dowiedzieli się o opisanej sytuacji, doprowadzili do zatrzymania 36 - latka, który trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się, do którego się nie przyznał. Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec 36 - latka natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, jak też dozór policyjny.

Za znęcanie się fizyczne lub psychiczne grozi w naszym kraju do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd będzie decydował o wysokości tej kary.

mł.asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

REKLAMA