Drukuj

Kamienna Góra - przedszkole nr 2

W Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) odbył się dzisiaj (piątek, 7 czerwca) Rodzinny Festyn Charytatywny. Dochód z zabawy przekazany zostanie na leczenie czteroletniego Dawida.Festyn już dwukrotnie przekładano, za każdym razem figla organizatorom sprawiała pogoda. Dzisiaj pracownicy przedszkola postanowili zaprosić gości do zabawy w budynku, w obawia przed burzami zrezygnowano z wyjścia na plac zabaw.

Do udziału w festynie zaproszeni zostali wszyscy podopieczni przedszkola wraz z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, całymi rodzinami. W jednej z przedszkolny sal zorganizowane zostały zabawy dla dzieci, w drugie zbierane były pieniądze na leczenie Dawida. U podopiecznego przedszkola stwierdzono mukowiscydozę. W przedszkolu zorganizowano sprzedaż ciast oraz loteryjkę fantową, w której nagrodami były przedmioty przekazane przez rodziców przedszkolaków. Tort i najcenniejsze fanty trafiły na licytację.

Festyn rodzinny zorganizowany został w przedszkolu już po raz piąty. Trzykrotnie organizatorom sprzyjała pogoda. W tym roku, po raz drugi, zabawy zorganizowane zostały w pomieszczeniach.