Print
Pisarzowice - Fit Festival

W nocy z piątku na sobotę (10/11 maja) na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach rozegrany został Nocny Maraton Rakietkowy. Zawody były częścią Fit Festivalu.

 

Na szkolnej sali wyznaczone zostały trzy korty do gry w badmintona, na pozostałej części ustawione zostały cztery stoły do tenisa. Zawodnicy mogli zgłosić chęć gry w jednej lub obu z tych konkurencji. W badmintona zagrało 12 osób, w turnieju tenisa stołowego rywalizowało 11 osób.

W indywidualnym turnieju tenisa stołowego wygrał Marek Kosal, drugi był Adam Urbański, trzeci Bartosz Orszulak. W rozgrywkach deblowych wygrali Julian Orszulak i Bartosz Orszulak, drugie miejsce zajęli Adam Urbański i Dorota Olszak, trzecie Władysław Cebula i Klaudia Orszulak.

W turnieju badmintona najlepszy okazał się Grzegorz Kłębczyk, drugie miejsce zajął Marcin Szmajdziński, trzecie Grzegorz Szmajdziński. W rozgrywkach deblowych wygrali Grzegorz Kłębczyk i Rafał Zarzycki, drugie miejsce zajęli Patryk Straus i Bartłomiej Łukasik, trzecie Lesław Dudzic i Waldemar Gliszczyński.

 

Pisarzowice - Fit Festival