aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Stara Kopalnia Wałbrzych

W Starej Kopalni Dzień Kobiet świętujemy przez cały tydzień! Przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje dla wszystkich Pań:

Kolejka 20 - 6-7 marca

Stara Kopalnia Wałbrzych

14 marca odbędzie się pierwsza w tym roku Rodzinna Niedziela w Starej Kopalni w Wałbrzychu – jest to specjalna forma zwiedzania połączona z zabawą dla rodzin z dziećmi.

Lem

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprezentowało ogólny plan wydarzeń zaplanowanych z okazji stulecia urodzin Stanisława Lema.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino działa przy Domu Kultury w Krzeszowie. Tel. 75 610 60 15.

fot. MGOK Lubawka

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert przebojów Anny Jantar. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 7 marca - początek o godz. 18:00.

fot. Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na wieczorne zwiedzanie wystawy „Kierunek sztuka. Malarstwo europejskie XVI-XIX w.” ze zbiorów Muzeum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

fot. wok

Dwie kobitki, jeden facet: Ewa, Wiolka i Alex to nasza propozycja stand-upu (nie) tylko dla kobiet. 8 marca, godz. 18.00, sala łańcuszkowa na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

konkurs palm

Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych.

fot. wok

Wernisaż wystawy Jana Walkowiaka "Moje wojaże" już 20 lutego o godz. 18.00. w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

REKLAMA