aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 wok

Dziwny mamy ten rok, ale mimo to Wasz dobry znajomy Mikołaj wybiera się do Was. Dowiedzieliśmy się, że 6 grudnia o 10.00 w towarzystwie Leona i Rudolfa będzie oczekiwał Was przed ekranami komputerów i smartfonów. Tak, tak, wiemy, że to niezdrowe, że psuje oczy, ale innego wyjścia nie widzimy.
Do zobaczenia na fb Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

W tym trudnym roku z wiadomych przyczyn Festiwal Tradycji Górniczych Barbórka nie odbędzie się w znanej dotąd formule. Stara Kopalnia wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z pandemią przenosi świętowanie Barbórki do sieci. Wszystkie działania odbędą się na Facebook’u instytucji.

Orzeł Lubawka

Orzeł rozegra osiem meczy kontrolnych w zimowej przerwie pomiędzy rundami. Cykl spotkań rozpocznie konfrontacja z MKS Polonia-Stal Świdnica, którą zaplanowano na 15 stycznia. Całość zakończy pojedynek z trzecim zespołem III ligi - Ślęzą Wrocław.

mckf Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze przyjmuje zapisy na kurs nauki pływania dla dzieci w wieku powyżej 5 lat - 30 godzin z instruktorem

pogrzeb

Stara Kopalnia Wałbrzych

W sobotę (28 listopada) w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Hałda Jazz. Podczas koncertu Tribute to Komeda I O.N.E. Quintet wystąpią: Monika Muc, Pola Atmańska, Dominika Rusinowska, Kamila Drabek, Patrycja Wybrańczyk.

 stara kopalnia

W najbliższy wtorek Stara Kopalnia zaprasza na pierwsze zajęcia z cyklu „Spotkania ze sztuką”.

fot. http://dk3-bolkow-jeleniagora.pl

W przyszłym tygodniu rozpoczną się spotkania informacyjne dotyczące opracowania dokumentacji budowy obwodnicy Kaczorowa. Komsultacje będą prowadzone w nternecie.

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Morsujemy-ratujemy

Spolecznaszwalnia, grupa założona na facebooku na początku epidemii koronawirusa prowadząca m.in. akcję szycia maseczek zaprasza do Morsowania i wsparcia leczenia chorej dziewczynki.

REKLAMA