aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza 22 października o godz. 16.00 na wernisaż: „Laboratorium formy i koloru” autorstwa Bernadety Nowak i Ewy Bartosz-Mazuś.

 

Noc Wszystkich Świętych w Krzeszowie

Tegoroczna Noc Wszystkich Świętych na terenie opactwo w Krzeszowie to szereg atrakcji. Kolejna edycja tego wydarzenia obejmować będzie Nocny Koncert Harfowy w wyk. Jadwigi Tomczyńskiej, tematyczną grę terenową dla dzieci i młodzieży, Bal Wszystkich Świętych organizowany specjalnie dla najmłodszych uczestników oraz oczywiście spotkania duchowe.

fot. arimr

Webinar dedykowany dla Dolnego Śląska odbędzie się w dniu 20 października 2021 r. na platformie Teams. Planowana tematyka będzie obejmować pełen wachlarz informacji istotnych dla mieszkańców wsi, zaprezentowany przez instytucje branży rolniczej takie jak:

Cisza

Już w piątek (22 października) odbędzie się kamiennogórska prapremiera kryminału retro "Imię Pani. Cisza". Krzysztof Koziołek zaprasza do Centrum Kultury (ul. Kościuszki 4).

Jeśli jesteś rolnikiem i zastanawiasz się, jak wykorzystać duże ilości siana zalegającego z koszenia łąk, to zgłoś się na nasze warsztaty

 opactwo.eu

Krzeszowskie opactwo zaprasza do Mauzoleum Piastów Śląskim na Nocny Koncert Harfowy.

fot. MGOK Lubawka

W poniedziałek (18 października) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu Karuzela Spotkań.

fot. projekt Arado

Projekt Arado zachęca do wspólnego oddania hołdu więźniom zamordowanym w filii obozu koncentracyjnego Gross-Rosen działającej podczas II wojny światowej na terenie dzisiejszej Kamiennej Góry.

fot. CBK Krzeszów

Polski rock ponownie zawita do sali Centrum Biblioteczno- Kulturalnego w Krzeszowie.

Kolejka 10 - 16-17 października

REKLAMA

ds21