aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra, Patrycja, Kamola

W środę (22 maja) w Kamiennej Górze wystąpi Patrycja Kamola. Wokalistka i kompozytorka zaśpiewa w restauracji Luz & Blues (ul. Kościuszki 22).

Leszzyniec

Stowarzyszenie "Leszczynieckie Perspektywy" zaprasza do udziału w rajdzie pieszym na Skalnik. Wyprawa połączona będzie z obchodami Dnia Dziecka i Dnia Matki.

Ciechanowice - Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w Ciechanowicach odbędzie się festyn. Zabawę zaplanowano na 2 czerwca (niedziela) w godzinach 14:00-18:00.

Chełmsko Śląskie - III Festyn parafialny

W niedzielę (26 maja) parafia pw. św. Rodziny w Chełmsku Śląskim zaprasza na III Festyn Parafialny. Dochód z festynu przeznaczono zostanie na malowanie kościoła.

Kino za Rogiem Krzeszów

W sobotę (18 maja) Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na dwa seanse.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

W ten wyjątkowy tydzień Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu przygotowuje się do piątych obchodów DNIA TEATRU PUBLICZNEGO. „Szaniawski” jest jednym z ponad 100 teatrów w Polsce, które uczestniczą w akcji „Bilet do teatru za 350 groszy” finansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Krzeszów - Kino za Rogiem

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na Noc w Kinie. Seanse zaplanowane są na piątek (17 maja) na godzinę 18:00 i 20:00.

fot. Europejska Perła Baroku

W ramach Nocy Muzeów krzeszowskie opactwo zaprasza do bezpłatnego zwiedzenia Muzeum Opactwa. Akcja prowadzona będzie w sobotę (18 maja).

Kolejka 24 - 18-19 maja

Kolejka 24 - 18-19 maja