Print
Kamienna Góra - rynek

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jarmark bożonarodzeniowy w Kamiennej Górze trwać będzie od 17 do 22 grudnia. Znany jest już program artystycznych prezentacji.

 

Stoiska kiermaszu na rynku czynne mają być w godzinach 16:00-20:00.

Muzyczna scena startować będzie o 17:00. W poniedziałek wystąpi chór męski Echo i schola Hej Jezu. We wtorek wystąpi zespół śpiewaczy Olga, Natalia Jaworska oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. W środę wystąpi Zbyszek Stefański z zespołem Chcemy, Ola Ciupa, Klaudia Myjak, Julia Zioła oraz męski zespół śpiewaczy Miłek z Wojcieszowa. W czwartek wystąpią Krzysztof "Sax" Kurnyta, Hania Mierzwa, Wiktoria Węgłowska i Kacper Zabłocki. W piątek zaprezentują się goście Andrzeja Kowalczyka oraz zespół Spoko-Spoko. Podczas sobotniego finału zagrają: Orkiestra Dęta z Lubawki, Karolina Rytel, Nikola Durlak, Aneta Gumulak, Joanna Gumulak, Ali Królova, Pati Królova, Iwona Matusik, Magdalena Urbanek.

Organizatorzy planują również dodatkowe atrakcje i niespodzianki. W poniedziałek o 16:00 dzieci z przedszkoli ubierać będą choinki, w sobotę o 16:00 zaplanowano warsztaty plastyczne, a o 16:30 grę terenową w poszukiwaniu Mikołaja.