Print

Fit festival 2019

Zbliża się kolejna edycja Fit Festivalu, czyli cyklu sportowych imprez na terenie gminy Kamienna Góra. W tym roku sportowa rywalizacji rozpocznie się 3 maja, zakończy 11 maja.

 

Na 3 maja zaplanowano Bieg z Flagą. Bazą zawodów będzie boisko przy szkole w Pisarzowicach. Trasa biegu głównego, półmaratonu, biegnie m.in. przez Skalnik. Rozegrany zostanie również bieg na 10 km oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km.

Na 7 maja zaplanowano Sportową Olimpiadę Przedszkolaków. W tym roku najmłodsi mieszkańcy gminy wystartują w Pisarzowicach. Początek o godzinie 9:00. Tego samego dnia, ale o 16:00, na Orliku w Krzeszowie rozegrany zostanie turniej piłki nożnej.

Turniej unihokeja zaplanowany jest na 8 maja od godziny 16:00 na Orliku w Krzeszowie.

9 maja w Ekologicznym Zakątku Optymistów w Krzeszowie o godzinie 17:00 rozpoczną się rozgrywki w bule.

10 maja w sali sportowej przy szkole Krzeszowie odbędzie się turniej piłki siatkowej (początek o godzinie 16:00), a w Pisarzowicach również na sali przy szkole rozegrany zostanie nocny maraton rakietkowy (początek o godzinie 20:00.

Fit Festival zakończy Seniorada zaplanowana na 11 maja od godziny 15:00 na boisku piłkarskim w Pisarzowicach. W tym roku drużyny dorosłych mieszkańców gminy rywalizować mają na dmuchanym torze przeszkód.