Print

Władze Lubawki szukają dostawcy oświetlenia i nagłośnienia do obsługi tegorocznego Jarmarku Tkaczy Śląskich. Dzięki udostępnionym dokumentom poznaliśmy nazwy wykonawców.

 

Jarmark Tkaczy Śląskich odbędzie się 24 i 25 sierpnia na rynku w Chełmsku. Nagłośnienie i oświetlenie mają być gotowe w sobotę już o godzinie 11:00. Wymagania dotyczące udostępnionego sprzętu zapisane są w riderach poszczególnych wykonawców. Dokumenty te zostały przez miasto opublikowane jako załączniki do zapytania.

Wśród wykonawców jest grupa Lorem. Zespół na swojej stronie wpisał koncert w Chełmsku do kalendarza. Ma wystąpić 24 sierpnia. Grupa powstała w 2015 roku. Gra pop. Od 2018 roku wokalistką jest Weronika Szymańska, uczestniczka 8. edycji The Voice of Poland.

Kolejny rider opisuje wymagania Gosi Andrzejewicz. Artystka zapowiada koncert w Chełmsku Śląskim na niedzielę (25 sierpnia).

Kolejnym wykonawcą ma być Paweł “Nowator” Lipski. Raper zapowiada koncert w Chełmsku na 24 sierpnia.

Ostatni rider dotyczy grupy Benjaming’s Clan. Czeska grupa grająca muzykę celtycką zapowiada występ w Chełmsku 25 sierpnia o godzinie 21:00.