aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

dolny slaskZarząd Województwa Dolnośląskiego, na wniosek Państwowego Gospodarstwa Wodnego - Wody Polskie oraz Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii, który dzisiaj skierowany został do Urzędu Marszałkowskiego, podjął w trybie pilnym uchwałę o całkowitym zakazie połowu ryb na całym dolnośląskim odcinku rzeki Odry do 30 września br.

straz

Strażackie portale informują o przygotowaniach polskich jednostek do wyjazdu do Francji. Polscy strażacy mieliby pomagać w gaszeniu pożarów lasów.

Aktualizacja 10:06

lubawka ratusz

Gmina Lubawka szuka wykonawcy przebudowy ul. Kolonia w Chełmsku Śląskim. Ofert można składać do 25 sierpnia.

fot. relacja wideo z sesji

Radni Kamiennej Góry obradowali dzisiaj na sesji zwołanej na wniosek burmistrza. Projekty uchwał dotyczyły przekazania do Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze 2,3 mln zł.

fot. OSP Chełmsko Śląskie

Dzisiaj rano strażacy wezwani zostali na ul. Kamiennogórską w Chełmsku Śląskim. Pomocy wymagał pies.

fot. policja Kamienna Góra

W sobotę 6 sierpnia 2022 roku na ul. Słowiańskiej w Kamiennej Górze doszło do zapalenia się pojazdu osobowego w trakcie jazdy. Świadek tego zdarzenia kilka sekund po zauważeniu tej sytuacji zobaczył stojący na poboczu radiowóz. Natychmiast poinformował funkcjonariuszy o zaistniałej sytuacji.

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci kamiennogórskiej drogówki dzisiaj (9 sierpnia) w godzinach porannych zostali zadysponowani do niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło przy ul. Krótkiej w Kamiennej Górze.

fot. policja Kamienna Góra

W poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Stanisław Cenarski przyjął ślubowanie od nowej funkcjonariuszki.

Kamienna Góra, Spółka Mieszkaniowa

Dzisiaj rada nadzorcza zmieniła prezesa Spółki Mieszkaniowej w Kamiennej Górze.

fot. policja Kamienna Góra

Przestępcy wykorzystują każdą okazję do wzbogacenia się kosztem osób, które czują się zbyt bezpiecznie. Trzymiesięczny areszt otrzymał 41-letni mężczyzna podejrzany o dokonywanie kradzieży na tzw. „klamkę” zatrzymany przez kamiennogórskich funkcjonariuszy. Policja ponownie apeluje o właściwe zabezpieczenie mieszkań i samochodów. Pamiętajmy o zamykaniu drzwi!

REKLAMA