aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

Kilka godzin temu pisaliśmy o kierującym BMW, znajdującym się pod wpływem narkotyków, a tu trafia się następny, który w godzinach szczytu, gdy ruch w mieście mamy całkiem spory, postanowił pojeździć ze znajomymi swoim VW Golfem, nie posiadając wymaganych uprawnień oraz znajdując się pod wpływem amfetaminy bądź metamfetaminy.

Dzisiaj (07.05) zaraz po 14:00 na jednej z ulic Kamiennej Góry policjanci zauważyli pojazd, którego kierowca dobrze był znany funkcjonariuszom. Policjanci wiedzieli, że nie posiada on prawa jazdy, w związku z czym, postanowili go zatrzymać do kontroli drogowej. Ich przepuszczenia się potwierdziły. 37 - letni kierowca nie był też zdziwiony, że narkotest wykazał wynik pozytywny, ponieważ, jak dodał, zażywał wcześniej narkotyki.

W trakcie jazdy w pojeździe oprócz niego znajdowały się jeszcze dwie inne osoby.

37 - latkowi została pobrana krew do badań, co ma na celu potwierdzenie, czy faktycznie w trakcie jazdy, znajdował się on pod wpływem środków odurzających i jakiego rodzaju były to środki.

Kierujący, znajdujący się pod wpływem narkotyków czy alkoholu to potencjalny zabójca, któremu grozi kara pozbawienia wolności.

REKLAMA